Doprava ZADARMO ❤️ pri nákupe nad 75€

Detské váhy

Objavte našu špeciálnu kategóriu detských váh, ktoré vám pomôžu monitorovať rast a vývoj vášho malého pokladu. S našimi detskými váhami môžete mať kontrolu nad zdravím a výživou vášho dieťaťa.

Naše detské váhy sú presné, spoľahlivé a jednoduché na použitie. Navrhnuté s ohľadom na bezpečnosť a komfort vašich detí, poskytujú stabilnú a bezpečnú plochu pre váženie. Vďaka intuitívnym ovládačom a jasným displejom je meranie váhy jednoduché a rýchle.

Najpredávanejšie

2133 babyono elektronicka vaha pre babatka modra
 
€34,45
1 položiek celkom

Cena

3435
13435

Značky

Zobrazených položiek: 1
2133 babyono elektronicka vaha pre babatka modra
Tip
€34,45

Elektronické detské váhy sú určené na kontrolu hmotnosti dieťaťa. Ich použitie sa odporúča najmä v dojčenskom veku a medzi predčasne narodenými deťmi, kedy je hmotnosť dieťaťa...

Kód: B612-1

 

 

Sledovanie váhy vašich detí je dôležité pre ich zdravý rast a vývoj. Naše detské váhy vám poskytujú presné a spoľahlivé výsledky, ktoré vám pomôžu udržiavať správnu hmotnosť a sledovať vývoj vášho dieťaťa. S niektorými modelmi váh môžete dokonca sledovať a ukladať údaje o váhe a vytvárať tak prehľadné grafy a tabuľky.

Nezáleží na tom, či hľadáte digitálnu váhu, klasickú mechanickú váhu alebo multifunkčný model s ďalšími užitočnými funkciami, v našej ponuke nájdete presne to, čo potrebujete pre starostlivosť o svoje dieťa.

Investujte do svojho pokoja a istoty s našimi detskými váhami. Získajte kontrolu nad rastom a vývojom vášho dieťaťa a zabezpečte mu zdravý a šťastný život. Nakupujte detské váhy u nás a poskytnite svojmu dieťaťu najlepšiu starostlivosť, ktorú si zaslúži.